SMA5J24A-E3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 10 779
Microchip Technology
Comchip Technology
Bilden för SMA5J24A-E3/61 är inte tillgänglig
SMA5J24A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMA5J24A-E3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J24A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 12,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
12,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V