SMA5J20CAHE3/61 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Microchip Technology
Similar
Comchip Technology
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Microchip Technology
Comchip Technology
Bilden för SMA5J20CAHE3/61 är inte tillgänglig
SMA5J20CAHE3/61
DigiKeys produktnummer
SMA5J20CAHE3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J20CAHE3/61
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 15,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
15,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V