SMA5J12A-E3/61 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 4 402
Datablad
Littelfuse Inc.
KYOCERA AVX
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
Microchip Technology
Comchip Technology
Bilden för SMA5J12A-E3/61 är inte tillgänglig
SMA5J12A-E3/61
DigiKeys produktnummer
SMA5J12A-E3/61-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J12A-E3/61
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 25,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
12V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V