SM8S22AHM3/I
DigiKeys produktnummer
112-SM8S22AHM3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
112-SM8S22AHM3/ICT-ND - Remsbit (CT)
112-SM8S22AHM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM8S22AHM3/I
Beskrivning
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AC
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
35,5V Klämma 186A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218AC
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
186A
Tillv.
Effekt - toppuls
6600W (6,6kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
22V
Inkapsling/låda
DO-218AC
Spänning - genombrott (min)
24,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
35,5V