SM15T7V5CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 2 236
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 9 670
Datablad
11,3V Klämma 132A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T7V5CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T7V5CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T7V5CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 6.4VWM 11.3V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
132A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
6,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,13V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,3V