SM15T68A-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
92V Klämma 16,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T68A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T68A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T68A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 58.1VWM 92VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
16,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
58,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
64,6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
92V