SM15T39CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SM15T39CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SM15T39CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SM15T39CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T39CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
53,9V Klämma 28A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
33,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
37,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
53,9V