SM15T24CA-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 17 901
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
33,2V Klämma 45A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T24CA-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SM15T24CA-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T24CA-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
45A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
20,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
33,2V