SM15T150A-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 889
Datablad
YAGEO
I lager: 0
YAGEO
207V Klämma 7,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SM15T150A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
SM15T150A-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM15T150A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
128V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
143V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
207V