SBYV28-150-E3/54 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SBYV28-150-E3/54 |
Beskrivning | DIODE STANDARD 150V 3.5A DO201AD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 150 V 3,5A Genomgående hål DO-201AD |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 20 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 5 µA @ 150 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Kapacitans @ Vr, F 20pF vid 4V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 150 V | Leverantörens enhetsförpackning DO-201AD |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 3,5A | Arbetstemperatur - koppling -55°C-150°C |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1.1 V @ 3.5 A | Basproduktens nummer |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |