SBYV27-50-E3/54 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | SBYV27-50-E3/54 |
Beskrivning | DIODE STANDARD 50V 2A DO204AC |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 50 V 2A Genomgående hål DO-204AC (DO-15) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 15 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 5 µA @ 50 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) | Kapacitans @ Vr, F 15pF vid 4V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 50 V | Leverantörens enhetsförpackning DO-204AC (DO-15) |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 2A | Arbetstemperatur - koppling -55°C-150°C |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1.07 V @ 3 A | Basproduktens nummer |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |