SA15A-E3/73
DigiKeys produktnummer
SA15A-E3/73GICT-ND - Remsbit (CT)
SA15A-E3/73GITB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SA15A-E3/73
Beskrivning
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC
Detaljerad beskrivning
24,4V Klämma 20,5A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-204AC (DO-15)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SA15A-E3/73 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
20,5A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
15V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
16,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
24,4V