MSMP10A-M3/89A
DigiKeys produktnummer
MSMP10A-M3/89AGITR-ND - Remsa och spole (TR)
MSMP10A-M3/89AGICT-ND - Remsbit (CT)
MSMP10A-M3/89AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSMP10A-M3/89A
Beskrivning
TVS DIODE 10VWM 17VC DO219AD
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
17V Klämma 8,8A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-219AD (MicroSMP)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,8A
Tillv.
Effekt - toppuls
150W
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-219AD
Spänning - backspänning (typ)
10V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
11,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
17V