GDZ9V1B-E3-08 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 1 515
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
Dioder - zener 9.1 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
GDZ9V1B-E3-08
DigiKeys produktnummer
GDZ9V1B-E3-08-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ9V1B-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW