GDZ33B-E3-08 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
I lager: 95
Dioder - zener 33 V 200 mW ±4% Ytmontering SOD-323
GDZ33B-E3-08
DigiKeys produktnummer
GDZ33B-E3-08-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ33B-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
250 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 25 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±4%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW