GDZ13B-E3-18
DigiKeys produktnummer
112-GDZ13B-E3-18TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-GDZ13B-E3-18CT-ND - Remsbit (CT)
112-GDZ13B-E3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GDZ13B-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 13 V 200 mW ±4% Ytmontering SOD-323
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
37 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 10 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±4%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW