BZX84B11-G3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Comchip Technology
onsemi
onsemi
Dioder - zener 11 V 300 mW ±2% Ytmontering SOT-23-3
BZX84B11-G3-18
DigiKeys produktnummer
BZX84B11-G3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX84B11-G3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
BZX84B11-G3-18 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
20 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 8 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-3
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
300 mW