BZX384C9V1-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Dioder - zener 9.1 V 200 mW ±5% Ytmontering SOD-323
BZX384C9V1-E3-18
DigiKeys produktnummer
BZX384C9V1-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384C9V1-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
BZX384C9V1-E3-18 Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
15 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 6 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW