BZX384C47-G3-08 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BZX384C47-G3-08 |
Beskrivning | DIODE ZENER 47V 200MW SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 99 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder - zener 47 V 200 mW ±5% Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (max) (Zzt) 170 Ohms |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 50 nA @ 32.9 V |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Spänning - Zener (Nom) (Vz) | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Tolerans ±5% | Basproduktens nummer |
Effekt - max 200 mW |