BZX384B3V3-E3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 16 476
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Diotec Semiconductor
Dioder - zener 3.3 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
BZX384B3V3-E3-18
DigiKeys produktnummer
BZX384B3V3-E3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384B3V3-E3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 3.3V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
BZX384B3V3-E3-18 Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW