BZX384B30-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZX384B30-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-BZX384B30-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-BZX384B30-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384B30-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 30V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 30 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
80 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 21 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW