BZX384B24-G3-18
DigiKeys produktnummer
BZX384B24-G3-18GITR-ND - Remsa och spole (TR)
BZX384B24-G3-18GICT-ND - Remsbit (CT)
BZX384B24-G3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384B24-G3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 24 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
70 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 16.8 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW