BZX384B13-E3-08 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BZX384B13-E3-08 |
Beskrivning | DIODE ZENER 13V 200MW SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 99 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder - zener 13 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans (max) (Zzt) 30 Ohms |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 100 nA @ 8 V |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-150°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Spänning - Zener (Nom) (Vz) | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Tolerans ±2% | Basproduktens nummer |
Effekt - max 200 mW |