BZW04-342-E3/54 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
STMicroelectronics
STMicroelectronics
548V Klämma 750mA Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-204AL (DO-41)
BZW04-342-E3/54
DigiKeys produktnummer
BZW04-342-E3/54-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZW04-342-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 342VWM 548VC DO204AL
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
750mA
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
342V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
380V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
548V