BZT52C3V3-E3-08
DigiKeys produktnummer
BZT52C3V3-E3-08GITR-ND - Remsa och spole (TR)
BZT52C3V3-E3-08GICT-ND - Remsbit (CT)
BZT52C3V3-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52C3V3-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 3.3V 410MW SOD123
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 3.3 V 410 mW ±5% Ytmontering SOD-123
Kategori
Effekt - max
410 mW
Tillv.
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%