BZT52B39-HE3_A-08 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Dioder - zener 39 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-123
SOD 123
BZT52B39-HE3_A-08
DigiKeys produktnummer
112-BZT52B39-HE3_A-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52B39-HE3_A-08
Beskrivning
DIODE ZENER 39V 300MW SOD123
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
87 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 29 V
Serie
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Tolerans
±2%
Inkapsling/låda
Effekt - max
300 mW