Bilden för BZG04-220-HM3-08 är inte tillgänglig
BZG04-220-HM3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZG04-220-HM3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-BZG04-220-HM3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-BZG04-220-HM3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZG04-220-HM3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 270 V 1.25 W Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZG04-220-HM3-08 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.2 V @ 500 mA
Tillv.
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Serie
Grad
Automotive
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Inkapsling/låda
Effekt - max
1.25 W
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AC (SMA)
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 220 V