BZG03B130-M3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Bilden för BZG03B130-M3-18 är inte tillgänglig
BZG03B130-M3-18
DigiKeys produktnummer
BZG03B130-M3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZG03B130-M3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 130 V 1.25 W ±2% Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
300 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
1 µA @ 100 V
Serie
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.2 V @ 500 mA
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Tolerans
±2%
Effekt - max
1.25 W