Bilden för BYS10-45-E3/TR3 är inte tillgänglig
BYS10-45-E3/TR3
DigiKeys produktnummer
BYS10-45-E3/TR3GITR-ND - Remsa och spole (TR)
BYS10-45-E3/TR3GICT-ND - Remsbit (CT)
BYS10-45-E3/TR3GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYS10-45-E3/TR3
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 45V 1.5A DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 45 V 1,5A Ytmontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BYS10-45-E3/TR3 Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 µA @ 45 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AC (SMA)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
45 V
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1,5A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
500 mV @ 1 A