Bilden för BYS10-35-E3/TR är inte tillgänglig
BYS10-35-E3/TR
DigiKeys produktnummer
BYS10-35-E3/TRGITR-ND - Remsa och spole (TR)
BYS10-35-E3/TRGICT-ND - Remsbit (CT)
BYS10-35-E3/TRGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYS10-35-E3/TR
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 35V 1.5A DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 35 V 1,5A Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
500 µA @ 35 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Teknologi
Leverantörens enhetsförpackning
DO-214AC (SMA)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
35 V
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-150°C
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1,5A
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
500 mV @ 1 A