BYM12-200-E3/96 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BYM12-200-E3/96 |
Beskrivning | DIODE STANDARD 200V 1A DO213AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 200 V 1A Ytmontering DO-213AB |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BYM12-200-E3/96 Modeller |
Kategori | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Tillv. | Omvänd återhämtningstid (trr) 50 ns |
Serie | Ström - läckström @ Vr 5 µA @ 200 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 20pF vid 4V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 200 V | Leverantörens enhetsförpackning DO-213AB |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 1A | Arbetstemperatur - koppling -65°C-175°C |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1 V @ 1 A | Basproduktens nummer |