BYM12-100HE3_B/I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 29 190
I lager: 0
Datablad
Dioder 100 V 1A Ytmontering DO-213AB
BYM12-100HE3_B/I
DigiKeys produktnummer
112-BYM12-100HE3_B/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYM12-100HE3_B/I
Beskrivning
DIODE STANDARD 100V 1A DO213AB
Detaljerad beskrivning
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
50 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 100 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
20pF vid 4V, 1MHz
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
100 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1A
Leverantörens enhetsförpackning
DO-213AB
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 1 A
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-175°C
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)