BYM07-50HE3_B/H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Dioder 50 V 500mA Ytmontering DO-213AA (GL34)
BYM07-50HE3_B/H
DigiKeys produktnummer
112-BYM07-50HE3_B/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYM07-50HE3_B/H
Beskrivning
DIODE STANDARD 50V 500MA DO213AA
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
50 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 50 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
7pF vid 4V, 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
50 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
500mA
Leverantörens enhetsförpackning
DO-213AA (GL34)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.25 V @ 500 mA
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-175°C
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)