BYM07-400HE3/98 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Microchip Technology
I lager: 236
Datablad
Similar
Comchip Technology
I lager: 96
Datablad
Dioder 400 V 500mA Ytmontering DO-213AA (GL34)
BYM07-400HE3/98
DigiKeys produktnummer
BYM07-400HE3/98-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYM07-400HE3/98
Beskrivning
DIODE STD 400V 500MA DO213AA
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Omvänd återhämtningstid (trr)
50 ns
Serie
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 400 V
Kapacitans @ Vr, F
7pF vid 4V, 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
400 V
Leverantörens enhetsförpackning
DO-213AA (GL34)
Ström - likriktat medelvärde (Io)
500mA
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-175°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.35 V @ 500 mA