AZ23C4V7-E3-08 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Diodes Incorporated
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener - matriser 1 par gemensam anod 4.7 V 300 mW ±5% SOT-23-3
AZ23C4V7-E3-08
DigiKeys produktnummer
AZ23C4V7-E3-08GITR-ND - Remsa och spole (TR)
AZ23C4V7-E3-08GICT-ND - Remsbit (CT)
AZ23C4V7-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AZ23C4V7-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER ARRAY 4.7V SOT-23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
78 Ohms
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
4.7 V
Basproduktens nummer
Tolerans
±5%