AZ23C3V9-G3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 2 172
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
Dioder - zener - matriser 1 par gemensam anod 3.9 V 300 mW ±5% SOT-23-3
AZ23C3V9-G3-18
DigiKeys produktnummer
AZ23C3V9-G3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AZ23C3V9-G3-18
Beskrivning
DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT-23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - max
300 mW
Tillverkare
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
3.9 V
Basproduktens nummer
Tolerans
±5%