AZ23C3V9-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-AZ23C3V9-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-AZ23C3V9-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-AZ23C3V9-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AZ23C3V9-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT-23-3
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener - matriser 1 par gemensam anod 3.9 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Kategori
Effekt - max
300 mW
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
3.9 V
Basproduktens nummer
Tolerans
±5%