5KP24A-E3/54
DigiKeys produktnummer
5KP24A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
5KP24A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP24A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 38.9VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
38,9V Klämma 129A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
129A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
24V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
26,7V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
38,9V