5KP110A-E3/54
DigiKeys produktnummer
5KP110A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
5KP110A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP110A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 110VWM 177VC P600
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
177V Klämma 28,2A Ipp TVS - dioder Genomgående hål P600
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
28,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
P600, axiell
Spänning - backspänning (typ)
110V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
122V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
177V