3.0C64CA-M3/I
DigiKeys produktnummer
112-3.0C64CA-M3/ITR-ND - Remsa och spole (TR)
112-3.0C64CA-M3/ICT-ND - Remsbit (CT)
112-3.0C64CA-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3.0C64CA-M3/I
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
103V Klämma 29,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V
Tillv.
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29,1A
Serie
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
Telekom
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
64V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
71,1V