1.5SMC8.2A-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
YAGEO
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
I lager: 11
Comchip Technology
12,1V Klämma 124A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC8.2A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC8.2A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC8.2A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
124A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
7,02V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,79V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
12,1V