1.5SMC8.2A-E3/57T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 615
Datablad
YAGEO
I lager: 0
YAGEO
STMicroelectronics
Bourns Inc.
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
I lager: 11
Comchip Technology
12,1V Klämma 124A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC8.2A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC8.2A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC8.2A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC8.2A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC8.2A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 7.02VWM 12.1V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
124A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
7,02V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
7,79V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
12,1V