1.5SMC7.5AHM3/I är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
11,3V Klämma 133A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
1.5SMC7.5AHM3/I
DigiKeys produktnummer
1.5SMC7.5AHM3/I-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC7.5AHM3/I
Beskrivning
TVS DIODE 6.4VWM 11.3V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Serie
Tillämpningar
Telekom
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
6,4V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
7,13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,3V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
133A