1.5SMC62A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC62A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC62A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC62A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC62A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 53VWM 85VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
85V Klämma 17,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
17,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
53V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
58,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
85V