1.5SMC43CA-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Direkt
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
Diotec Semiconductor
STMicroelectronics
I lager: 799
59,3V Klämma 25,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC43CA-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC43CA-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC43CA-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 36.8VWM 59.3V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
36,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
40,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
59,3V