1.5SMC43A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC43A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC43A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC43A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC43A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 36.8VWM 59.3V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
59,3V Klämma 25,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
25,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
36,8V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
40,9V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
59,3V