1.5SMC250A-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
I lager: 676
344V Klämma 4,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC250A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC250A-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC250A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 214VWM 344VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
214V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
237V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
344V