1.5SMC24A-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
STMicroelectronics
I lager: 580
I lager: 417
33,2V Klämma 45,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC24A-M3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC24A-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC24A-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 20.5VWM 33.2V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
45,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
20,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,8V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
33,2V