1.5SMC16CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 776
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 904
YAGEO
YAGEO
Littelfuse Inc.
22,5V Klämma 66,7A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC16CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC16CAHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC16CAHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 13.6VWM 22.5V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
66,7A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
13,6V
Spänning - genombrott (min)
15,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
22,5V