1.5SMC130A-E3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 2 663
Datablad
179V Klämma 8,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC130A-E3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC130A-E3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC130A-E3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 111VWM 179VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
8,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
111V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
124V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
179V